Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
