Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Print
se: Čálit
