Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: security
si: ආරක්‍ෂාව

en: Permissions
si: අවසර

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
