Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Active
sl: Aktiven

en: security
sl: varnost

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Print
sl: Natisni

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja
