Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: security
th: ความปลอดภัย

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Print
th: พิมพ์

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์

en: Order status
th: สถานะการสั่งซื้อ

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
th: การอนุญาตนี้ได้รับมาจากบทบาทผู้ใช้รับรองความถูกต้อง

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
th: คำเตือน: ให้บทบาทที่เชื่อถือได้เท่านั้น การอนุญาตนี้มีปัจจัยด้านความปลอดภัย
