Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: security
ug: بېخەتەرلىك

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.
