Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Active
be: Актыўна

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: Print
be: Друк

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
be: Гэтыя дазволы адпавядаюць ролі "зарэгістраваны карыстальнік".

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
