Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Active
bg: Активен

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: View orders
bg: Виж поръчките

en: View order
bg: Виж поръчката
