Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
bo: སྤྱོད་དབང་འདི་ཆོག་མཆན་ཐོབ་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་འགན་ནུས་ནས་རྒྱུད་འཛིན་བྱས་པ་རེད།

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
