Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Active
ca: Actiu

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Permissions
ca: Permisos

en: Permission
ca: Permís

en: Print
ca: Impressió

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: Order status
ca: Estat de la comanda

en: View orders
ca: Mostra les comandes

en: View order @order_id.
ca: Mostra la comanda @order_id

en: View order
ca: Mostra la comanda

en: Delete order @order_id.
ca: Elimina la comanda @order_id

en: Edit order @order_id.
ca: Edita la comanda @order_id

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ca: Aquest permís s'hereta del rol d'usuari autentificat.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.
