Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།
