Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Active
el: Ενεργό

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Permissions
el: Άδειες

en: Permission
el: Άδεια

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: Order status
el: Κατάσταση παραγγελίας

en: View orders
el: Εμφάνιση παραγγελιών

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
el: Αυτή η άδεια κληρονομήθηκε από τον ρόλο πιστοποιημένος χρήστης.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.
