Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: Active
es: Activo

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Permissions
es: Permisos

en: Permission
es: Permiso

en: Print
es: Imprimir

en: Save permissions
es: Guardar permisos

en: Order status
es: Estado del pedido

en: View orders
es: Ver pedidos

en: View order @order_id.
es: Ver pedido @order_id

en: View order
es: Ver pedido

en: Delete order @order_id.
es: Eliminar el pedido @order_id.

en: Edit order @order_id.
es: Editar el pedido @order_id.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
es: Este permiso se hereda del rol de usuario registrado.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
es: Advertencia: Proporcionar sólo a los roles de confianza. Este permiso implica riesgos de seguridad.

en: Delete order
es: Borrar pedido
