Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Active
fil: Aktibo

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.

en: Permissions
fil: Mga pahintulot
