Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Active
he: פעיל

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permission
he: הרשאה

en: Print
he: הדפסה

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: View orders
he: צפיה בהזמנות

en: View order @order_id.
he: הצג הזמנה @order_id.

en: View order
he: הצג הזמנה

en: Delete order @order_id.
he: מחק הזמנה @order_id.

en: Edit order @order_id.
he: ערוך הזמנה @order_id.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: Delete order
he: מחיקת הזמנה
