Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: Active
hi: सक्रिय

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Permission
hi: अनुमति

en: Print
hi: छापा

en: Save permissions
hi: अनुमति सहेजें
