Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները
