Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Active
ka: აქტიური

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება
