Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Active
km: សកម្ម

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
km: សិទ្ធិ​នេះ​ត្រូវ​បានទទួល​បន្ត​ពី​តួនាទី​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។
