Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Save permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳನ್ನು ಉಳಿಸಿ
