Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Active
lt: Aktyvus

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Permission
lt: Leidimai

en: Print
lt: Spausdinti

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: View orders
lt: Peržiūrėti užsakymus

en: View order @order_id.
lt: Peržiūrėti @order_id užsakymą.

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Delete order @order_id.
lt: Pašalinti @order_id užsakymą?

en: Edit order @order_id.
lt: Redaguoti @order_id užsakymą.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
lt: Šios teisės yra paveldėtos iš prisijungusio nario rolės.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.
