Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Active
lv: Aktīvs

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permission
lv: Atļauja

en: Print
lv: Drukāt

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: View orders
lv: Apskatīt pasūtījumus

en: View order @order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu @order_id.

en: View order
lv: Apskatīt pasūtījumu

en: Delete order @order_id.
lv: Dzēst pasūtījumu @order_id.

en: Edit order @order_id.
lv: Labot pasūtījumu @order_id.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.
