Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Active
nl: Actief

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Print
nl: Afdrukken

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: Order status
nl: Bestelstatus

en: View orders
nl: Overzicht bestellingen

en: View order @order_id.
nl: Bestelling @order_id weergeven.

en: View order
nl: Bestelling weergeven

en: Delete order @order_id.
nl: Verwijder bestelling @order_id.

en: Edit order @order_id.
nl: Wijzig bestelling @order_id.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is overgenomen van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Delete order
nl: Bestelling verwijderen

en: Print order @order_id.
nl: Bestelling @order_id afdrukken.
