Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Active
nn: Aktiv

en: Permissions
nn: Rettar

en: Print
nn: Skriv ut
