Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Active
sq: Aktiv

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat
