Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Permission
te: అనుమతి
