Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Active
tr: Etkin

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Permissions
tr: İzinler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Permission
tr: İzinler

en: Print
tr: Yazdır

en: Save permissions
tr: İzinleri kaydet

en: Order status
tr: Sipariş durumu

en: View orders
tr: Siparişleri görüntüle

en: View order @order_id.
tr: @order_id no.lu siparişi görüntüle.

en: View order
tr: Siparişi görüntüle

en: Delete order @order_id.
tr: @order_id no.lu siparişi sil.

en: Edit order @order_id.
tr: @order_id no.lu sipariş düzenle.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
tr: Bu izin, kimliği onaylanmış kullanıcı rolünden devralınmıştır.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.

en: Print order @order_id.
tr: @order_id numaralı siparişi yazdır.
