Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Active
ast: Activu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Permissions
ast: Permisos
