Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Print
ta: பதிப்பு

en: Save permissions
ta: அனுமதிகளை சேமி
