Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
af: Attribuut

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Add
af: Voeg by

en: Order
af: Bestelling

en: Apply
af: Pas toe
