Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Add
bg: Добави

en: Order
bg: Поръчка

en: Apply
bg: Търси
