Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ca: Atribut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Add
ca: Afegeix

en: Attributes
ca: Atributs

en: Option
ca: Opció

en: Order
ca: Ordre

en: Apply
ca: Aplica
