Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Add
fr: Ajouter

en: Attributes
fr: Attributs

en: Order
fr: Ordre

en: Apply
fr: Appliquer
