Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Add
ja: 追加

en: Attributes
ja: 属性

en: Option
ja: オプション

en: Order
ja: オーダー

en: Apply
ja: 適用

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能
