Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Add
pl: Dodaj

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Option
pl: Opcja

en: Order
pl: Kolejność

en: Apply
pl: Zastosuj
