Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Add
ps: زیاتول

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Order
ps: اوډون

en: Apply
ps: تطبيقول
