Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
sl: Atribut

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Order
sl: Vrstni red
