Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Add
vi: Thêm

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Option
vi: Tùy chọn

en: Order
vi: Thứ tự

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
