Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Add
ar: إضافة

en: Attributes
ar: سمات

en: Option
ar: خيار

en: Order
ar: الترتيب

en: Apply
ar: تطبيق
