Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Add
az: Əlavə et

en: Option
az: Seçim

en: Apply
az: Yerinə yetir
