Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Add
da: Tilføj

en: Attributes
da: Attributter

en: Option
da: Valgmulighed

en: Order
da: Rækkefølge

en: Apply
da: Udfør
