Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
