Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Option
hu: Lehetőség

en: Order
hu: Rendelés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra
