Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Add
id: Tambah

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Option
id: Opsi

en: Order
id: Urutan

en: Apply
id: Terapkan
