Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Add
ka: დამატება

en: Attributes
ka: ატრიბუტები
