Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Add
oc: Apondre

en: Order
oc: Òrdre

en: Apply
oc: Aplicar
