Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Add
ro: Adaugă

en: Attributes
ro: Atribute

en: Option
ro: Opțiune

en: Order
ro: Comandă

en: Apply
ro: Aplică
