Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Add
sk: Pridať

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Option
sk: Možnosť

en: Order
sk: Poradie

en: Apply
sk: Použiť
