Ubercart Order Attributes (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Order
th: เรียงตาม
