PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Test
ast: Preba

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: All
ast: Too

en: Show
ast: Amosar

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu
